Ми створюємо майбутнє

 • Можливість змінювати світ

  Технології майбутнього не виникають самі по собі. Вони починаються з вашого прагнення до досконалості та рішучості зануритися у складні завдання. Саме з цієї причини ми надаємо вам повну свободу в просуванні ваших ідей. Застосовуйте свої професійні знання та знаходьте простіші рішення для складних завдань.

  "Ми створюємо майбутнє"…
  … смілива заява, яку ми готові підтримати потужними інженерними рішеннями та виробничими можливостями. Компанія Danfoss – це унікальне поєднання досвіду та постійного прагнення до розкриття потенціалу, який приховується у завтрашньому дні.

  Ми завойовуємо прихильність клієнтів завдяки відмінній якості, надійності та інноваціям. Поважаючи ці принципи, ви станете частиною команди, яка щоденно й безперестану працює над створенням майбутнього. Ви завзято розширюватимете межі можливого, аби забезпечити надійне майбутнє для нашого бізнесу, замовників і суспільства в цілому.

  • Ми пропонуємо високоякісну продукцію та рішення.
  • Ми – надійний партнер у сфері довговічної продукції та технічних рішень.
  • Ми знаходимо інноваційні рішення завдань завтрашнього дня.

  Змінюйте світ на краще!
  Працюючи в одній із чотирьох сфер розвитку (інфраструктура, харчування, енергетика та клімат), ви приноситимете користь людям і підприємствам по всьому світу.

  • Будувати, з’єднувати та оптимізувати наші міста для забезпечення максимально ефективного енергоспоживання, більш високої продуктивності та комфорту.
  • Забезпечувати людей свіжими харчами в усіх куточках світу, посилюючи міць сільськогосподарської техніки та допомагати охолоджувати продукти на всьому шляху від поля до магазину.
  • Досягати ефективності в постачанні, розподіленні та споживанні енергії, забезпечуючи оптимальну продуктивність за мінімальних втрат.
  • Сприяти підвищенню рівня життя людей за допомогою кліматичних систем, які дарують комфорт і зберігають енергію завдяки інтелектуальним технологіям.

  Приєднуйтесь до колективу Danfoss сьогодні! Отримуйте задоволення від роботи у міжнародній компанії, яка надає вам можливість змінювати світ.
   

   

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам