Культура та цінності

 • Наше уявлення про успіх

  Центральне завдання корпоративної політики Danfoss полягає в тому, щоб надати можливість усім співробітникам проявити себе. Це також стосується того, як ми взаємодіємо з замовниками та клієнтами, які рішення приймаємо та які приклади даємо.

  Одна команда – цілеспрямована, відкрита та завзята
  Корпоративна культура та діяльність компанії Danfoss запроваджуються через стиль нашої праці.

  • Ми будуємо наш бізнес на довірі та чесності.
  • Ми винаходимо нове в нашому прагненні перевищити сподівання.
  • Наша компанія працює в усьому світі та ставиться з повагою до місцевих традицій
  • Ми дуже цінуємо результати нашої діяльності, які свідчать про її збалансованість.


  Соціально-екологічна відповідальність охоплює всі сфери діяльності
  Для Danfoss це не лише слова. Уся наша діяльність зосереджена навколо якості, надійності та перспективних інновацій – від екологічно чистого виробництва на наших заводах до готової енергоефективної продукції для наших клієнтів.

  Ставши членом команди Danfoss, ви братимете участь у конструюванні та виробництві продукції для вирішення завдань завтрашнього дня у сферах інфраструктури, продовольчого постачання, енергетики та клімату. Ця продукція створюватиметься для раціонального споживання ресурсів у майбутньому. Вона буде надійною, високоякісною, інноваційною та служитиме довго.

  У той же час компанія має довгу історію серйозного ставлення до питань корпоративної соціальної відповідальності. Наша стратегія полягає в тому, щоб закріпити соціально-екологічні цілі та пріоритети в діяльності компанії, постійно оптимізуючи процес створення цінностей для клієнтів, співробітників і місцевих спільнот, яких ми обслуговуємо.
   

   

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам