Стажування

 • Trainee Openings
 • Чудовий спосіб отримати кваліфікацію

  Учіться в галузевих експертів і розширюйте власні обрії. Почніть свою кар’єру в одній з чотирьох надзвичайно перспективних галузей – особливо це стосується сфери енергетики та клімату.

  Ми віримо у ваш талант і заохочуємо рухатися ще далі та досягати поставлених цілей по максимуму. Якщо ви прагнете бути частиною захопленої команди та професійно зростати в міжнародному середовищі, тоді компанія Danfoss ідеально вам підходить.

  Ви можете здобути високу кваліфікацію у різних напрямках у сферах техніки, електро-механіки або адміністративної діяльності. Незалежно від того, який шлях ви оберете, ми будемо активно підтримувати ваш розвиток і надавати персональні можливості для зростання. У наших фахівців чудова репутація в цілому світі, та вони допоможуть вам якнайкраще користуватися своїми здібностями.

  Ми прагнемо працювати з вами
  Ваш індивідуальний розвиток – наша загальна мета. Ми не лише пропонуємо ретельно продумані навчальні плани, які дозволять вам триматися обраного шляху, але й вкладаємо кошти в організацію декількох курсів по цілому світу. Наші фахівці постійно спостерігають за вами на кожному етапі, допомагаючи вам розкрити свій потенціал.

  Приймаючи рішення пройти стажування в Danfoss, ви обираєте придбання досвіду в міжнародному середовищі та вихід за межі звичайного для створення майбутнього вже сьогодні.

  Ми також запрошуємо тих, хто прагне вчитися в нас
  Ми шукаємо тих, хто бажає навчитися професії, яка вимагає високої кваліфікації, для роботи на наших заводах.
   

   

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам