Постачання та логістика

 • Supply Chain
 • Прагнення до оптимізації

  Відчуйте задоволення від виробництва та постачання людям по всьому світі технічних рішень у сферах інфраструктури, харчування, енергетики та клімату. Працюючи у відділі постачання, ви зміцнюватимете й удосконалюватимете нашу систему закупівель і виробництва, а також логістичний ланцюг у цілому в будь-якій із багатьох галузей діяльності  компанії.

  Якщо ви фахівець у сфері виробництва, вашим завданням стане раціоналізація робочих процесів. Якщо ви фахівець із закупівель, вашим завданням буде забезпечення своєчасних поставок, належної якості та за мінімальних витрат. Якщо ви фахівець у сфері логістики, вашим завданням стане координування товарного потоку від початку й до кінця логістичного ланцюга. І все це ви робитимете відповідно до міжнародних стандартів якості. 

  Змінюйте світ сьогодні
  • Завдяки оптимізації процесів у логістичному ланцюгу та незмінному прагненню забезпечити високу якість доставки ваша робота допоможе завоювати довіру клієнтів і зміцнити успіх нашого бізнесу.
  • Завзято працюючи над кожним елементом цього складного процесу в різних країнах і галузях, ви допоможете нам забезпечити обслуговування клієнтів за найвищими стандартами якості. Ваша здатність зв’язувати в єдине ціле різні елементи логістичного ланцюга для організації його налагодженої роботи стане вашим внеском у створення майбутнього.
  • Ваші професійні навички та лідерські якості створюють основу для конструювання нових рішень у сфері організації логістичних ланцюгів. Таким чином ви стаєте прикладом для інших членів команди та зрештою покращуєте життя людей, спільнот і підприємств у цілому світі. 
   

   

 • Жан-Себастьян, інженер з постачань

  Жан-Себастьян допомагає команді, перетворюючи інноваційні ідеї на продукцію для кінцевих споживачів. Він створює умови, в яких ці новаторські енергозберігаючі ідеї можуть бути реалізовані.

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам