Продажі та маркетинг

 • Прагнення до високоякісного обслуговування

  Перетворіть свої здібності до продажів і маркетингу на професійне покликання, аби зробити свій внесок у надійне майбутнє. У компанії Danfoss ви матимете можливість взаємодіяти із замовниками та перетворювати їхні потреби на інноваційні технічні рішення. Завоюйте прихильність клієнтів і змінюйте світ не лише на місцевому, але й на глобальному рівні.
  Ваша здатність вибудовувати стосунки із замовниками, привабити їх і зацікавити, ваші технічні навички, комунікативні здібності й уміння забезпечити обслуговування допомагають створювати майбутнє вже сьогодні.

  Змінюйте світ сьогодні
  • Прагнення завоювати прихильність клієнтів допоможе вам побудувати з ними міцні стосунки, встановлюючи більш високі стандарти обслуговування.
  • Ставши частиною команди Danfoss, ви приймете нашу корпоративну культуру високої продуктивності, завдяки чому зможете досягти своїх цілей у продажах або маркетингу, аби забезпечити майбутнє вже сьогодні.
  • У Danfoss ви зможете виходити за межі власної команди та шукати переваги у співробітництві з іншими підрозділами. Це означає, що ви завжди можете розраховувати на підтримку колег. Разом ви зможете розширити межі можливого у сфері продажів і маркетингу, аби зробити вагомий вклад і насправді змінити життя людей у цілому світі.

   

 • Анна Марія, працівник відділу міжнародного продажу

  Анна Марія допомагає вдосконалювати організацію міжнародного продажу та маркетингу, укріплюючи співробітництво між експертами всіх галузей.
   

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам