Науково-дослідницька робота

 • Research and Development
 • Прагнення до інновацій 

  Захоплення інноваціями є частиною корпоративного духу Danfoss. Працюючи в нашій команді, ви встановлюєте нові стандарти енергоефективності, якості та продуктивності: завдяки вам неможливе стає можливим. Безперервне вдосконалення продукції та дослідження в області нових технологій стають для вас способом життя.

  За кілька останніх років компанія Danfoss зміцнила свій інноваційний потенціал і вдосконалила програми розробки продукції, зосередивши увагу на передових інструментах і виробничих процесах. Порівняно з більшістю компаній аналогічного масштабу в цій галузі Danfoss не припиняє вкладати в інновації великі ресурси.

  Змінюйте світ

  • Застосовуйте інженерно-технічні навички, щоб робити свій внесок і рухати компанію вперед. Розвиваючись у різних напрямках і досягаючи високих результатів, ви отримаєте реальну можливість створювати технологічні рішення завтрашнього дня. Ваші технічні, аналітичні та лідерські навички в поєднанні з професійним досвідом і орієнтацією на високу продуктивність демонструють  спрямованість на досягнення цілей у сфері конструювання. Завдяки ним ви можете створювати майбутнє вже сьогодні.
  • Ви працюватимете в міжнародній команді фахівців з усього світу. Надаючи приклад, ви будете встановлювати нові стандарти в області енергоефективних технологій разом із Danfoss. 
  • Ми пропонуємо роботу в динамічному міжнародному колективі, де ви можете зіткнутися з новими для себе завданнями, працюючи з багатьма різними фахівцями. У Danfoss ви отримаєте можливість покращувати життя людей, громад і підприємств по всьому світу.

   

   

 • Зуньє, інженер електро-механік

  Почавши роботу в компанії в якості студентки, зараз Зуньє є дипломованим інженером з багаторічним досвідом роботи в Danfoss. Вона працює в міжнародному колективі та робить цінний внесок у розвиток компанії, впроваджуючи нові технології в розробку продукції та рішень.

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам