Відділ кадрів

 • 320_teaser_humanresources
 • Зацікавленість у людях

  Приєднайтеся до колективу Danfoss і станьте частиною захопленої команди, яка займається постійним пошуком і розвитком талантів.

  Наше завдання полягає в тому, аби знаходити в потрібний момент потрібних людей з потрібною кваліфікацією для всіх відділів нашої компанії. Для досягнення цієї мети ви будете співпрацювати з нашими керівниками, а також з міжнародними та регіональними кадровими службами, формуючи професійні та надійні ділові стосунки.

  У ваші обов’язки входитимуть залучення, розвиток і навчання фахівців, студентів і випускників, що зробить вас важливою ланкою в розвитку нашого бізнесу й створенні майбутнього. Це відкриває для вас безліч привабливих кар’єрних можливостей – від щоденної підтримки персоналу компанії до стратегічної роботи з добору персоналу.

  Змінюйте світ сьогодні
  • Ваше вміння добирати, навчати й утримувати цінних співробітників допомагає нашому кадровому відділу робити свою роботу, сприяючи інноваціям у компанії.
  • Встановлюйте нові стандарти високою ефективністю своєї щоденної праці. Розробляючи систему оцінки продуктивності співробітників, ви забезпечуєте майбутнє нашої стратегії Engineering Tomorrow.
  • Дивлячись на світ і людей відкрито та неупереджено, виявляючи повагу до національного та культурного розмаїття на всіх рівнях компанії, ви робите Danfoss компанією відкритих можливостей.

   

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам