Фінанси та бухгалтерія

 • Прагнення до конкретних результатів

  В усіх сферах діяльності ми орієнтуємося на результат. Нам потрібно завжди відстежувати те, яким чином ми досягаємо наших цілей. Цифри, які ви надаєте, стають підґрунтям для прийняття важливих рішень і діяльності компанії. 

  Працюючи у відділі фінансів і обліку, ви підтримуватимете наш бізнес і забезпечуватимете дотримання міжнародного та місцевого фінансового законодавства, а також вирішуватимете інші цікаві завдання.

  Коли йдеться про керування фінансовою діяльністю, наше прагнення полягає в тому, аби бути партнером світового класу для робочих груп і керівництва компанії. Ми бажаємо завжди залишатися максимально гнучкими, аби швидко адаптуватися до змін і нововведень.

  Змінюйте світ сьогодні
  • Надаючи правильні цифри та забезпечуючи підґрунтя для наших бізнес-стратегій, ви робите свій внесок в інноваційну діяльність компанії.
  • Завдяки тому, що ви надаєте цінні дані та складаєте докладні ринкові прогнози щодо міжнародного розвитку компанії, ми маємо можливість створювати майбутнє вже сьогодні.
  • Розкрийте свій справжній потенціал і приносьте користь у межах нашої міжнародної фінансової спільноти.
   
  • Допомагаючи створювати майбутнє, ви працюватимете в міждисциплінарному колективі по цілому світу та зможете розвивати свої знання щодо фінансових методів і стратегій.   

   

 • Мей, бухгалтер-контролер

  Попрацювавши за кордоном в межах післядипломної програми, сьогодні Мей обіймає посаду бухгалтера-контролера, вдало використовуючи свій міжнародний досвід у сфері фінансів та контроллінгу.
   

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам