Історія і факти

 • Facts and History
 • 80 років інновацій

  З чого все починалось

  Першим виробом компанії Danfoss був розширювальний клапан, розроблений її засновником Мадсом Клаузеном на початку 1930-х років. Цей виріб був випущений на ринок у 1933 році, а сьогодні по всьому світу продається вже п’яте покоління таких клапанів. Їх застосування у холодильних установках і кондиціонерах допомагає зберігати якість продуктів харчування та охолоджувати будівлі. На сьогоднішній день наша компанія є одним зі світових лідерів у виробництві розширювальних клапанів.

  Комфорт в оселі

  У 1940-х роках наша компанія однією з перших у світі створила радіаторний терморегулятор, за допомогою якого кожен міг контролювати температуру в своєму будинку та запобігати нераціональному витрачанню енергії. У 1952 році на ринок були випущені перші терморегулятори серійного виробництва.

  Свіжість продуктів харчування

  Як і передбачав засновник компанії Danfoss Мадс Клаузен, завдяки новим компактним герметичним компресорам стала можливою поява холодильника у кожній родині. Перші компресори (1952 р.) вироблялись за ліцензією, але оскільки попит на них виявився дуже високим, то з 1956 року було налагоджено власне виробництво.

  Масштабна економія енергії

  У 1968 році наша компанія першою в світі налагодила серійне виробництво частотних перетворювачів. Цей пристрій допомагає контролювати швидкість електромоторів за рахунок регулювання частоти. На сьогоднішній день наша компанія виробляє близько мільйона частотних перетворювачів VLT®, які дають можливість заощадити від 15 до 40 % енергії.

  Будуючи світ

  На початку 1960-х років ми зайнялись виробництвом гідравлічної техніки, створивши так званий орбітальний гідромотор, який був ліцензований для використання у сільськогосподарських та будівельних машинах. З тих часів наші гідравлічні модулі допомагають створювати інфраструктуру постійно зростаючих міст у цілому світі. На сьогоднішній день гідравлічна техніка складає приблизно третину всієї продукції Danfoss.

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

У Вас виникли запитання?

Зателефонуйте або напишіть нам